Наши конференции

В данной секции Вы можете ознакомиться с материалами наших конференций

VII МНПК "АЛЬЯНС НАУК: ученый - ученому"

IV МНПК "КАЧЕСТВО ЭКОНОМИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ: глобальные и локальные аспекты"

IV МНПК "Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности"

I МНПК «Финансовый механизм решения глобальных проблем: предотвращение экономических кризисов»

VII НПК "Спецпроект: анализ научных исследований"

III МНПК молодых ученых и студентов "Стратегия экономического развития стран в условиях глобализации"(17-18 февраля 2012г.)

Региональный научный семинар "Бизнес-планы проектов инвестиционного развития Днепропетровщины в ходе подготовки Евро-2012" (17 апреля 2012г.)

II Всеукраинская НПК "Актуальные проблемы преподавания иностранных языков для профессионального общения" (6-7 апреля 2012г.)

МС НПК "Инновационное развитие государства: проблемы и перспективы глазам молодых ученых" (5-6 апреля 2012г.)

I Международная научно-практическая Интернет-конференция «Актуальные вопросы повышения конкурентоспособности государства, бизнеса и образования в современных экономических условиях»(Полтава, 14?15 февраля 2013г.)

I Международная научно-практическая конференция «Лингвокогнитология и языковые структуры» (Днепропетровск, 14-15 февраля 2013г.)

Региональная научно-методическая конференция для студентов, аспирантов, молодых учёных «Язык и мир: современные тенденции преподавания иностранных языков в высшей школе» (Днепродзержинск, 20-21 февраля 2013г.)

IV Международная научно-практическая конференция молодых ученых и студентов «Стратегия экономического развития стран в условиях глобализации» (Днепропетровск, 15-16 марта 2013г.)

VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Альянс наук: ученый – ученому» (28–29 марта 2013г.)

Региональная студенческая научно-практическая конференция «Актуальные исследования в сфере социально-экономических, технических и естественных наук и новейших технологий» (Днепропетровск, 4?5 апреля 2013г.)

V Международная научно-практическая конференция «Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности» (Желтые Воды, 4?5 апреля 2013г.)

Всеукраинская научно-практическая конференция «Научно-методические подходы к преподаванию управленческих дисциплин в контексте требований рынка труда» (Днепропетровск, 11-12 апреля 2013г.)

VІ Всеукраинская научно-методическая конференция «Восточные славяне: история, язык, культура, перевод» (Днепродзержинск, 17-18 апреля 2013г.)

VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Спецпроект: анализ научных исследований» (30–31 мая 2013г.)

Всеукраинская научно-практическая конференция «Актуальные проблемы преподавания иностранных языков для профессионального общения» (Днепропетровск, 7–8 июня 2013г.)

V Международная научно-практическая Интернет-конференция «Качество экономического развития: глобальные и локальные аспекты» (17–18 июня 2013г.)

IX Международная научно-практическая конференция «Наука в информационном пространстве» (10–11 октября 2013г.)

Региональный научный семинар "Бизнес-планы проектов инвестиционного развития Днепропетровщины в ходе подготовки Евро-2012" (17 апреля 2012г.)

Бекетова П., Блажнова С., Кас’янова О., Сидорук Т.

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

БІЗНЕС-ПЛАН ВІДКРИТТЯ КЛУБУ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ «ЛІГА»

Проект направлений на створення клубу настільного тенісу «Ліга». Актуальність теми полягає в тому, що з кожним роком все більше людей мають змогу та бажання відпочивати та проводити вільний час поза домом. На сьогоднішній день ринком представлена велика кількість варіантів проведення вільного часу, у тому числі, настільний теніс. Ринок настільного тенісу у Дніпропетровську не є насиченим та почав розвиватися лише декілька років тому, що дає змогу реалізувати ідею створення клубу настільного тенісу.

Зараз ринок настільного тенісу в Україні користується попитом і характеризується швидким зростанням обсягу продажу. Тому на даний момент він знаходиться на етапі зростання. На цьому етапі достатньо швидко завойовується ринок і він приносить значні прибутки.

Клуб настільного тенісу «Ліга» буде мати форму Товариства з Обмеженою Відповідальністю (ТОВ), на чолі якого буде директор.

Для відкриття клубу настільного тенісу «Ліга» було обрано торговельно-розважальний центр «Материк», що розташований в районі проспекту Гагаріна за адресою вулиця Марії Кюрі, 5.

Основні послуги, що надаватимуться клубом настільного тенісу «Ліга» та деякі його відмінні риси:

1) надання тенісних столів в оренду;

2) проведення сезонних змагань та турнірів;

3) можливість надання заявки, задля пошуку партнера для гри;

4) наявність зони відпочинку для вболівальників, що поєднує в собі зручні дивани та приємне музичне супроводження;

5) наявність міні-бару з прохолодними напоями та легкими закусками;

6) можливість придбання тенісного інвентарю;

7) гнучка система знижок;

8) можливість придбання абонемента.

До роботи в клубі настільного тенісу «Ліга», планується залучити:

- 3-х адміністраторів, в обов’язки яких буде входити керування такими процесами, як видача грального інвентарю, спостереження за не порушенням норм правил та поведінки, надання необхідної допомоги та консультацій відвідувачам клубу, дотримання порядку на території клубу, за необхідністю обслуговування клієнтів в міні-барі;

- бухгалтера, задля своєчасного виконання та надання в відповідні органи звітності підприємства (буде укладатись договір з бухгалтером, який передбачає одноразовий щомісячний розрахунок з ним за підведення щомісячних підсумків підприємства).

Режим роботи клубу настільного тенісу «Ліга» – з 10:00 до 24:00, тому передбачена робота в дві зміни:

І-а зміна з 10:00 до 18:00

ІІ–а зміна з 16:00 до 24:00

Цільовою аудиторією є школярі, студенти, жителі з найближчих домів чи мікрорайонна, любителі гри в настільний теніс та професіональні гравці. Люди різного віку, починаючи від 12 років до 60 і більше, з різними рінями заможності. Гра в настільний теніс не передбачає обмежень ні в віці, ні в соціальному статусі.

Найчастіше відвідувати клуб настільного тенісу «Ліга» будуть люди у віці від 12 до 55 років. Будуть розроблені спеціальні заходи щодо заохочення як молоді, так і старшого покоління. Тому орієнтація буде спрямована сама на цих споживачів.

Основні конкуренти:

1) Клуб настільного тенісу «TT ARENA» (вул. Нижньодніпровська, 17, ТРЦ «Караван»).

2) Фітнес клуб «Восход» (вул. Набережна Перемоги, 51).

3) Клуб настільного тенісу «Пінг Понг» в ТЦ «Міріада» (пр. Кірова 11).

4) Клуб настільного тенісу «Белые молнии» (вул. Сімферопольска, 17).

5) Клуб настільного тенісу в ТЦ «Лето».

Проаналізувавши основних конкурентів та їх переваги, можна зробити висновок, що значної різниці між всіма клубами немає. У кожного з них є свої недоліки і переваги, які суттєво можуть зіграти в різних питаннях. Тому найважливіший показник серед всіх показників є місце розташування, адже саме цей показник визначає, чи прийде та чи інша людина до клубу.

Для клубу «Ліга» планується район вулиці Гагаріна, оскільки там менше конкурентів знаходиться, поруч з гуртожитками різних університетів, поруч з корпусами різних університетів. Таким чином є дуже популярних серед студентів та молоді, яка навчається поруч. І там знаходиться основна цільова аудиторія – споживачі віком від 12 до 55 років.

Оскільки тенісний зал розташований в центральному житловому районі, то групи відвідувачів будуть виглядати приблизно так: з 10:00 до 13:00 – професійні гравці; з 13:00 до 17:00 – школярі, студенти, і професійні гравці; з 17:00 до 24:00 – любителі, жителі мікрорайону.

Ранкові, і частина денних годин (при звичайних умовах) – зазвичай найменш відвідувані. Відповідно, вартість одиниці ігрового часу слід встановити у відношенні 1:2 від звичайної ціни. У денні години, вартість прокату тенісного часу встановлено у відношенні 3:4 від звичайної ціни. Вечірні години зазвичай найбільш затребувані гравцями, тому в цей період береться повна вартість прокату тенісного часу.

Прийнятним для широкого кола гравців ціновим рівнем є цифра 40 грн. / год.

Основними статтями витрат бюджету маркетингу є витрати на рекламу (листівки з рекламою, візитки, плакати з рекламою, купон на гру, купон на бар) та засоби стимулювання збуту (знижки на гру: кожна 10 гра (тривалість однієї гри 45 хв.) зі знижкою 50%; та знижки на барі: коли гравець стає членом клубу (купує абонемент) йому видається картка, яка дозволяє у майбутньому отримувати кожну 20 чашку кофе/чаю безкоштовно).

Виходячи з досвіду інших тенісних клубів, щоденна середня відвідуваність клубу, розташованого в прийнятному місці і оснащеному 6 тенісними столами, становить близько 50-60 гравців.

Приблизний прибуток за місяць складатиме 49 050 грн.

Для організації клубу настільного тенісу необхідно закупити обладнання та допоміжних матеріалів на суму 26 009 грн., продукти для бару на суму 586 грн., та інвентар для продажу на суму 983,3 грн. Разом витрати становлять 27578,3 грн.

Також потрібно врахувати витрати на оренду приміщення площею 120 метрів квадратних, що буде становити 72 000 гривень в квартал, або 24 000 гривень на місяць.

Отже загальна сума, яка потребується для відкриття клубу настільного тенісу «Ліга» становить 53 000 гривень.

Залучення коштів із зовнішніх джерел не передбачено, так як засновники підприємства володіють достатньою кількістю грошових засобів для відкриття свого бізнесу.

Терміни окупності проекту: 1 рік та 6 місяців.

Точка беззбитковості проекту: 1560 сеансів у квартал (3 місяці).