Региональный научный семинар "Бизнес-планы проектов инвестиционного развития Днепропетровщины в ходе подготовки "Евро-2012" (17 апреля 2012 года)

Регіональний науковий семінар
«БІЗНЕС-ПЛАНИ ПРОЕКТІВ ІНВЕСТИЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ В ХОДІ ПІДГОТОВКИ «ЄВРО-2012»

Кафедра менеджменту і туризму факультету міжнародної економіки Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара запрошує Вас взяти участь у роботі Регіонального наукового семінару молодих учених та студентів «Бізнес-плани проектів інвестиційного розвитку Дніпропетровщини в ході підготовки «Євро-2012».

Під час роботи Регіонального наукового семінару планується обговорення таких питань: інвестиції в розвиток інфраструктури регіону, в соціальні проекти, в розвиток регіонального туризму.

Термін подання робіт - до 11.04.2012 включно.

До участі в конференції запрошуються науковці та викладачі, молоді вчені, аспіранти та студенти, які в своїх дослідженнях розглядають питання інвестиційної привабливості підприємництва, та інші зацікавлені особи.

Робоча мова семінару: українська.

Регіональний науковий семінар відбудеться 17 квітня 2012 року на факультеті міжнародної економіки Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара (м. Дніпропетровськ, пров. Науковий, корп. 9, ауд. 418). Науковий семінар розпочне свою роботу 17 квітня 2012 року о 14.00, реєстрація учасників розпочнеться о 12.00.

Матеріали конференції будуть розміщені на WEB-ресурсі науково-практичних конференцій за адресою http://www.confcontact.com і видані окремою збіркою з присвоєнням ISBN, УДК та ББК.

Вимоги до змісту бізнес-планів:
(основні питання, які розкривають зміст представлених проектів)

1) Опис продукту: Яка саме продукція буде вироблятися? Які потреби покликаний задовольнити даний продукт? Які його основні якісні характеристики?. Які особливості та відмінні якості дозволять надавати перевагу Вашій продукції порівняно з продукцією конкурентів? Як будуть впливати на Ваш бізнес зовнішні фактори (зміни в технології, соціальні тенденції, основні економічні або політичні зміни)?
2) Організаційний план: Що передбачає даний проект: підтримку і розширення існуючого бізнесу, чи започаткування нового?
3) Стратегія фінансування: Яка загальна вартість проекту? Які джерела фінансових ресурсів використовуватимуться (власні кошти, кредити банків, комерційний кредит постачальника, залучення коштів партнерів, тощо) та яка форма їх одержання? Які обсяги збуту прогнозуються на найближчі 3 роки та які фінансові результати очікується отримати? Який термін окупності даного проекту та строк його реалізації?

Більш детальні умови дивіться у повному інформаційному повідомленні укр.

Відповідальний редактор: Біла Катерина Олексіївна
Відповідальний секретар: Капуш Ольга Євгенівна

Контактний телефон з 9.00 до 17.00 в робочі дні:
+38 (067) 972-90-71 Біла Катерина Олексіївна

З повагою, Оргкомітет