Наши конференции

В данной секции Вы можете ознакомиться с материалами наших конференций

VII МНПК "АЛЬЯНС НАУК: ученый - ученому"

IV МНПК "КАЧЕСТВО ЭКОНОМИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ: глобальные и локальные аспекты"

IV МНПК "Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности"

I МНПК «Финансовый механизм решения глобальных проблем: предотвращение экономических кризисов»

VII НПК "Спецпроект: анализ научных исследований"

III МНПК молодых ученых и студентов "Стратегия экономического развития стран в условиях глобализации"(17-18 февраля 2012г.)

Региональный научный семинар "Бизнес-планы проектов инвестиционного развития Днепропетровщины в ходе подготовки Евро-2012" (17 апреля 2012г.)

II Всеукраинская НПК "Актуальные проблемы преподавания иностранных языков для профессионального общения" (6-7 апреля 2012г.)

МС НПК "Инновационное развитие государства: проблемы и перспективы глазам молодых ученых" (5-6 апреля 2012г.)

I Международная научно-практическая Интернет-конференция «Актуальные вопросы повышения конкурентоспособности государства, бизнеса и образования в современных экономических условиях»(Полтава, 14?15 февраля 2013г.)

I Международная научно-практическая конференция «Лингвокогнитология и языковые структуры» (Днепропетровск, 14-15 февраля 2013г.)

Региональная научно-методическая конференция для студентов, аспирантов, молодых учёных «Язык и мир: современные тенденции преподавания иностранных языков в высшей школе» (Днепродзержинск, 20-21 февраля 2013г.)

IV Международная научно-практическая конференция молодых ученых и студентов «Стратегия экономического развития стран в условиях глобализации» (Днепропетровск, 15-16 марта 2013г.)

VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Альянс наук: ученый – ученому» (28–29 марта 2013г.)

Региональная студенческая научно-практическая конференция «Актуальные исследования в сфере социально-экономических, технических и естественных наук и новейших технологий» (Днепропетровск, 4?5 апреля 2013г.)

V Международная научно-практическая конференция «Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности» (Желтые Воды, 4?5 апреля 2013г.)

Всеукраинская научно-практическая конференция «Научно-методические подходы к преподаванию управленческих дисциплин в контексте требований рынка труда» (Днепропетровск, 11-12 апреля 2013г.)

VІ Всеукраинская научно-методическая конференция «Восточные славяне: история, язык, культура, перевод» (Днепродзержинск, 17-18 апреля 2013г.)

VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Спецпроект: анализ научных исследований» (30–31 мая 2013г.)

Всеукраинская научно-практическая конференция «Актуальные проблемы преподавания иностранных языков для профессионального общения» (Днепропетровск, 7–8 июня 2013г.)

V Международная научно-практическая Интернет-конференция «Качество экономического развития: глобальные и локальные аспекты» (17–18 июня 2013г.)

IX Международная научно-практическая конференция «Наука в информационном пространстве» (10–11 октября 2013г.)

Международная научно-практическая конференция "ИНВЕСТИЦИОННЫЕ ПРИОРИТЕТЫ ЭПОХИ ГЛОБАЛИЗАЦИИ: влияние на национальную экономику и отдельный бизнес" (14-15 февраля 2008 г.)

Інтернет-реклама на регіональному ринку: проблеми та перспективи

Ковалевська В.В.

ПДПУ ім . В.Г.Короленка

Розвиток новітніх технологій та підвищення ролі інформації у сучасному світі призвели до того, що все більше людей щодня користуються послугами мережі Інтернет. У такій ситуації зростає значення так званої Інтернет-реклами, тобто здійснення рекламних послуг через Інтернет.

Як свідчать дані досліджень науковців Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), на ринку рекламної діяльності у перспективі до 2010 року обсяги Інтернет-реклами планується збільшити вдвічі. Слід підкреслити, що не тільки останні публікації у пресі, а й конкретні дії поширювачів реклами свідчать про їх наміри значно розширити Інтернет-мережу, в тому числі її банерну частину. Так, планується удосконалити Українську банерну мережу (УБМ) та зробити її мережею, яка б займалася комерційними розміщеннями реклами, стала б нейтральним агентом, прозорою структурою мережі, при якій банери на конкретному ресурсі можна купити через УБМ, через сам ресурс, через веб-біржу або на руках [1] . Проте, швидкі темпи розвитку і поширення мережі Інтернет та вагомі зрушення на вітчизняному ринку рекламних послуг не забезпечили належного рівня використання Інтернет-реклами суб’єктами регіональних ринків. Нерозуміння перспектив та неправильна організація реклами в Інтернет – основні проблеми регіонального ринку реклами.

Інтернет-реклама є гнучким, сучасним, високоефективним та дуже динамічним маркетинговим засобом, який вимагає від рекламодавця високої активності. Необхідно слідкувати за тим, щоб елементи Web -сайту фірми не були застарілими, а усі посилання були робочими. Не варто просто розміщувати одну й ту ж банерну рекламу або ключові слова: вся інформація має оновлюватися не рідше, ніж раз на місяць. Проте не слід ототожнювати динамічність з ефективністю. Висока активність є необхідною, але не достатньою умовою забезпечення ефективності реклами через Інтернет. Відмінності у програмному забезпеченні користувачів, у конфігураціях їх комп’ютерів, швидкості з’єднання з Інтернет-мережею тощо також створюють великі труднощі для створення сайту фірми, тому слід звернути велику увагу на можливості більшої частини цільової аудиторії. Крім того, останнім часом великого значення набуває питання культури та ненав’язливості в організації Інтернет-реклами: відсутність спаму та флейму – необхідна умова роботи у мережі. Наведемо основні шляхи підвищення ефективності Інтернет-реклами:

1. Розміщення корисної та цікавої інформації на Web - сайті : дані опитувань, описи технічних характеристик, посилання на будь-які інші цікаві дані тощо. Якщо клієнти вважатимуть сайт корисним, вони запам’ятають його і будуть регулярно відвідувати.

2. Забезпечення чіткої та зрозумілої структури сайту: головна сторінка сайту повинна бути цікавою, але не перенасиченою інформацією; сайт повинен бути упізнаваним, мати просту навігацію.

3. Передбачення можливості купівлі товару прямо на сайті, підтримка повного процесу продажу. Клієнти повинні мати змогу одержати додаткову інформацію про той чи інший товар, купити його та відстежити статус свого замовлення, дізнатися про певний вид послуги чи допомоги на сайті.

4. Розміщення посилань на інші сайти: наприклад, посилання на корисні послуги, джерела інформації, інші ресурси.

5. Висвітлення спеціальних пропозицій на головній сторінці сайту.

6. Розміщення банерів на інших сайтах (не забуваючи про принципи коректності та ненав’язливості).

7. Розміщення Web - адреси скрізь де це лише можливо: кожен відправлений компанією електронний лист повинен містити робоче посилання на сайт, а також адресу та номер телефону фірми. Розміщувати Web - адресу слід на всіх друкованих матеріалах, які використовуються, включаючи візитні картки, конверти брошури та упаковку. Клієнти повинні мати змогу легко знайти сайт компанії.

Слід пам’ятати, що Web , безсумнівно, буде розвиватися у якості інструмента організації продажу. І від того, як використовуються Web -ресурси регіональними підприємствами сьогодні, залежатиме розвиток регіонального ринку в майбутньому. Онлайнові продажі – не єдина причина виходу в Інтернет: мережа може надавати клієнтам зручну та доступну підтримку [2] .

Інтернет-реклама являється необхідною передумовою активного розвитку регіонального ринку. Окреслимо деякі перспективи використання Інтернет-реклами: постійне зростання демографії Web веде за собою розширення кола клієнтів фірми; економіка Web -маркетингу сприяє створенню рівних умов для діяльності великих корпорацій та представників малого бізнесу; Інтернет-радіо та -аудіо володіють великим потенціалом для розширення маркетингових заходів та підвищення виробничих потужностей Web -бізнесу ; Web -трансляції включають можливість використання відео та аудіо.

Отже, Інтернет-реклама відкриває перед суб’єктами економічних відносин великі можливості щодо розвитку та підвищення ефективності діяльності. Організація реклами у мережі Інтернет є необхідною передумовою розвитку підприємств на регіональних ринках.

Література:

1. Бакалинская А. Не выпасть из контекста // Бизнес. – 2006. – №9. – С. 108-110.

2. Реклама и маркетинг в Интернете / Томас Кеглер , Пол Доулинг , Бренд Тейлор, Джошуа Тестерман : Пер. с англ. – М.: Альпина Паблишер , 2003. – 640 с.