Наши конференции
В данной секции Вы можете ознакомиться с материалами наших конференций
II МНПК "Спецпроект: анализ научных исследований"
II МНПК"Альянск наук: ученый ученому"
I Всеукраинская НПК"Образовательный процесс: взгляд изнутри"
II НПК"Социально-экономические реформы в контексте европейского выбора Украины"
III МНПК "Наука в информационном пространстве"
III МНПК "Спецпроект: анализ научных исследований"
I МНПК "Качество экономического развития"
III МНПК "Альянс наук: ученый- ученому"
IV МНПК "Социально-экономические реформы в контексте интеграционного выбора Украины"
I МНПК "Проблемы формирования новой экономики ХХI века"
IV МНПК "Наука в информационном пространстве"
II МНПК "Проблемы формирования новой экономики ХХI века"
I НПК "Язык и межкультурная коммуникация"
V МНПК "Наука в информационном пространстве"
II МНПК "Качество экономического развития"
IV МНПК "Спецпроект: анализ научных исследований"
ІІІ НПК "Образовательный процесс: взгляд изнутри"
VI МНПК "Социально-экономические реформы в контексте интеграционного выбора Украины"
МНПК «Проблемы формирования новой экономики ХХI века»
IV МНПК "Образовательный процесс: взгляд изнутри"
IV МНПК "Современные проблемы инновационного развития государства"
VI МНПК «Наука в информационном пространстве»
IV МНПК "Проблемы формирования новой экономики ХХI века"
II МНПК студентов, аспирантов и молодых ученых "ДЕНЬ НАУКИ"
VII МНРК "Социально-экономические реформы в контексте интеграционного выбора Украины"
VI МНПК "Спецпроект: анализ научных исследований"
VII МНПК "Наука в информационном пространстве"
II МНК "Теоретические и прикладные вопросы филологии"
VII МНПК "АЛЬЯНС НАУК: ученый - ученому"
IV МНПК "КАЧЕСТВО ЭКОНОМИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ: глобальные и локальные аспекты"
I МНПК «Финансовый механизм решения глобальных проблем: предотвращение экономических кризисов»
I Международная научно-практическая Интернет-конференция «Актуальные вопросы повышения конкурентоспособности государства, бизнеса и образования в современных экономических условиях»(Полтава, 14?15 февраля 2013г.)
I Международная научно-практическая конференция «Лингвокогнитология и языковые структуры» (Днепропетровск, 14-15 февраля 2013г.)
Региональная научно-методическая конференция для студентов, аспирантов, молодых учёных «Язык и мир: современные тенденции преподавания иностранных языков в высшей школе» (Днепродзержинск, 20-21 февраля 2013г.)
IV Международная научно-практическая конференция молодых ученых и студентов «Стратегия экономического развития стран в условиях глобализации» (Днепропетровск, 15-16 марта 2013г.)
VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Альянс наук: ученый – ученому» (28–29 марта 2013г.)
Региональная студенческая научно-практическая конференция «Актуальные исследования в сфере социально-экономических, технических и естественных наук и новейших технологий» (Днепропетровск, 4?5 апреля 2013г.)
V Международная научно-практическая конференция «Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности» (Желтые Воды, 4?5 апреля 2013г.)
Всеукраинская научно-практическая конференция «Научно-методические подходы к преподаванию управленческих дисциплин в контексте требований рынка труда» (Днепропетровск, 11-12 апреля 2013г.)
VІ Всеукраинская научно-методическая конференция «Восточные славяне: история, язык, культура, перевод» (Днепродзержинск, 17-18 апреля 2013г.)
VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Спецпроект: анализ научных исследований» (30–31 мая 2013г.)
Всеукраинская научно-практическая конференция «Актуальные проблемы преподавания иностранных языков для профессионального общения» (Днепропетровск, 7–8 июня 2013г.)
V Международная научно-практическая Интернет-конференция «Качество экономического развития: глобальные и локальные аспекты» (17–18 июня 2013г.)
IX Международная научно-практическая конференция «Наука в информационном пространстве» (10–11 октября 2013г.)
Жашкевич І.Й., Жеронкіна О.Л.
Київський національний торговельно-економічний університет, Україна
НЕОБХІДНІСТЬ РОЗВИТКУ ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ СТУДЕНТІВ
Як відомо, одним із пріоритетів державної політики України у сфері освіти є її особистісна орієнтація. Студенти мають зрозуміти необхідність освіти впродовж всього життя. Саме тому дуже важливо розвивати у них творчі здібності і створювати умови для творчого пошуку. Для того, щоб молода людина прагнула шукати новий матеріал, викладач має створити на заняттях атмосферу співпраці і діалогу. Він сам повинен подавати приклад творчого пошуку. Адже лише по-справжньому творчий викладач зможе заразити студентів постійним прагненням нових знань. Такий викладач сам кожного разу використовує на заняттях новий цікавий матеріал, стимулює студентів до його обговорення, і вони теж починають творчо працювати. Викладач пропонує студентам пошук матеріалу по заданій темі і при цьому намагається залучити всіх, навіть слабких і просто сором’язливих студентів, він бачить і поважає особистість у кожному студенті. Викладач має сформулювати тему так, щоб вона зацікавила студентів. Кожну тему можна розбити на декілька підтем і залучити до роботи всю групу.
Сьогодні, коли у навчальному процесі все ширше використовуються комп’ютери, всі студенти мають можливість плідно творчо працювати. Викладач лише виступає організатором і координатором такої роботи. Він може допомагати у пошуку матеріалу та у його підготовці до представлення. Найкращим методом такої роботи, на нашу думку, може стати організація міні-прес-конференцій з використанням комп’ютерних презентацій. Різні за рівнем підготовки і різні за характером і темпераментом студенти можуть добре проявити себе у пошуку інформації та при обговоренні цікавої теми. Вони можуть підготувати доповідь у співпраці з викладачем і сильнішим студентом, поставити питання доповідачу. Викладач повинен допомогти студентам повірити у себе, адже кожна людина талановита. Потрібно залучати студентів до постійної творчості, враховуючи їх здібності. Відомо, що більша частина фахової інформації, особливо у мережі Інтернет, сьогодні подається іноземними мовами. Для студентів економічного навчального закладу, які вивчають іноземну мову професійного спрямування, елементом творчого пошуку може бути підбір матеріалів іноземними мовами і підготовка доповідей на конференції з питань економіки, фінансів, бухгалтерського обліку, аудиту. Викладач має навчати студентів правильному пошуку та представленню інформації. Для цього він постійно знайомить студентів з необхідною ключовою термінологією, вчить вибирати з інформації головне. У цьому допомагає аналітичне читання текстів, виконання лексичних і проблемних завдань, навчання студентів поясненню термінів іноземною мовою. Під час проведення міні-конференції викладач виступає і як її керівник, і як учасник. Коли студенти відчувають себе рівноправними учасниками конференції, вона переростає у справжню вільну бесіду, і тоді досягається основне завдання навчання іноземним мовам - комунікативність . Студенти також можуть проявити свої творчі здібності, коли вони беруть участь у рольовій чи діловій грі. Тематика таких ігор має відповідати програмному матеріалу, але при цьому вона має бути пов’язана з майбутньою професійною діяльністю студентів і бути цікавою для них. Під час співпраці студентів повною мірою проявляються їх творчі здібності. Моделюючи реальні мовні ситуації, викладач готує студентів до спілкування з носіями мови, яке є необхідним у сучасному діловому світі.