Наши конференции
В данной секции Вы можете ознакомиться с материалами наших конференций
II МНПК "Спецпроект: анализ научных исследований"
II МНПК"Альянск наук: ученый ученому"
I Всеукраинская НПК"Образовательный процесс: взгляд изнутри"
II НПК"Социально-экономические реформы в контексте европейского выбора Украины"
III МНПК "Наука в информационном пространстве"
III МНПК "Спецпроект: анализ научных исследований"
I МНПК "Качество экономического развития"
III МНПК "Альянс наук: ученый- ученому"
IV МНПК "Социально-экономические реформы в контексте интеграционного выбора Украины"
I МНПК "Проблемы формирования новой экономики ХХI века"
IV МНПК "Наука в информационном пространстве"
II МНПК "Проблемы формирования новой экономики ХХI века"
I НПК "Язык и межкультурная коммуникация"
V МНПК "Наука в информационном пространстве"
II МНПК "Качество экономического развития"
IV МНПК "Спецпроект: анализ научных исследований"
ІІІ НПК "Образовательный процесс: взгляд изнутри"
VI МНПК "Социально-экономические реформы в контексте интеграционного выбора Украины"
МНПК «Проблемы формирования новой экономики ХХI века»
IV МНПК "Образовательный процесс: взгляд изнутри"
IV МНПК "Современные проблемы инновационного развития государства"
VI МНПК «Наука в информационном пространстве»
IV МНПК "Проблемы формирования новой экономики ХХI века"
II МНПК студентов, аспирантов и молодых ученых "ДЕНЬ НАУКИ"
VII МНРК "Социально-экономические реформы в контексте интеграционного выбора Украины"
VI МНПК "Спецпроект: анализ научных исследований"
VII МНПК "Наука в информационном пространстве"
II МНК "Теоретические и прикладные вопросы филологии"
VII МНПК "АЛЬЯНС НАУК: ученый - ученому"
IV МНПК "КАЧЕСТВО ЭКОНОМИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ: глобальные и локальные аспекты"
I МНПК «Финансовый механизм решения глобальных проблем: предотвращение экономических кризисов»
I Международная научно-практическая Интернет-конференция «Актуальные вопросы повышения конкурентоспособности государства, бизнеса и образования в современных экономических условиях»(Полтава, 14?15 февраля 2013г.)
I Международная научно-практическая конференция «Лингвокогнитология и языковые структуры» (Днепропетровск, 14-15 февраля 2013г.)
Региональная научно-методическая конференция для студентов, аспирантов, молодых учёных «Язык и мир: современные тенденции преподавания иностранных языков в высшей школе» (Днепродзержинск, 20-21 февраля 2013г.)
IV Международная научно-практическая конференция молодых ученых и студентов «Стратегия экономического развития стран в условиях глобализации» (Днепропетровск, 15-16 марта 2013г.)
VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Альянс наук: ученый – ученому» (28–29 марта 2013г.)
Региональная студенческая научно-практическая конференция «Актуальные исследования в сфере социально-экономических, технических и естественных наук и новейших технологий» (Днепропетровск, 4?5 апреля 2013г.)
V Международная научно-практическая конференция «Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности» (Желтые Воды, 4?5 апреля 2013г.)
Всеукраинская научно-практическая конференция «Научно-методические подходы к преподаванию управленческих дисциплин в контексте требований рынка труда» (Днепропетровск, 11-12 апреля 2013г.)
VІ Всеукраинская научно-методическая конференция «Восточные славяне: история, язык, культура, перевод» (Днепродзержинск, 17-18 апреля 2013г.)
VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Спецпроект: анализ научных исследований» (30–31 мая 2013г.)
Всеукраинская научно-практическая конференция «Актуальные проблемы преподавания иностранных языков для профессионального общения» (Днепропетровск, 7–8 июня 2013г.)
V Международная научно-практическая Интернет-конференция «Качество экономического развития: глобальные и локальные аспекты» (17–18 июня 2013г.)
IX Международная научно-практическая конференция «Наука в информационном пространстве» (10–11 октября 2013г.)
Кисельова Ю.С., к.т.н. Кокін О.Ю.
ОКВНЗ «Інститут підприємництва «Стратегія», м. Жовті Води, Україна
Розробка програмного продукту “Barn i stan” для мобільного пристрою iPhone
Основна задача програмного продукту, який розробляється, – надання користувачу інформації на найближчий тиждень щодо магазинів, акцій, виставок чи розваг, які можна відвідати разом з дітьми у місті Стокгольм. Тобто полегшити користувачеві пошук об’єктів для проведення часу разом з дітьми. А також бути ефективним каналом для рекламодавців, які хочуть охопити сім’ї Стокгольму.
Перед початком роботи над програмним продуктом був проведений пошук аналогів. Подібних додатків на даний момент для м. Стокгольм не існує. Є дещо схожий додаток, в якому зібрані всі ресторани міста Стокгольм. Але він не задовольняє вимогам замовника.
Тема є актуальною, адже програмний засіб розроблюється для мобільного пристрою iPhone. Екран iPhone виконаний за проекційно-ємнісною технологією: на внутрішній стороні екрану нанесена сітка електродів, електрод разом з тілом людини утворює конденсатор; електроніка вимірює ємність цього конденсатора (подає імпульс струму і вимірює напругу). Сьогодні мобільний пристрій iPhone все більше розповсюджується, тому необхідно створювати і для нього програмне забезпечення. Використання даного програмного продукту на мобільному пристрої є досить зручним. Адже в будь-який момент часу можна переглянути всі актуальні події міста, які знаходяться найближче до користувача.
Для розробки програмного продукту за обраною темою була обрана мова програмування Objective С, графічний інтерфейс програми розроблювався з використанням можливостей функцій Cocoa (рідний об`єктно-орієнтований прикладний програмний інтерфейс (API) для операційної системи Mac OS X виробництва компанії Apple). Проект створювався в середовищі програмування xCode. Даний програмний продукт працює з iOs версії 4.0 та вище. “Barn i stan” в перекладі зі швецької – діти і місто. Тобто вже з назви зрозуміло, що дана програма призначена для батьків.
Даний програмний продукт:
· відображує каталог актуальних подій;
· прокладає маршрут від місця розташування користувача до події;
· відображає випадкову подію, якщо користувачеві не цікаво або не вистачає часу переглядати весь каталог;
· надає користувачеві можливість підписатись на отримання повідомлень компанії “Barn i stan”;
· надає користувачу можливість додати до фаворитів подію, що його зацікавила;
· відображає інформаційні повідомлення партнерів компанії “Barn i stan”;
· надає швидкий доступ до кнопок переходу;
· відтворює анімаційні переходи;
· має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
Застосування цього додатка дозволить переглядати каталог, в якому всі події розподілені по категоріям подій та обирати найбільш відповідну в даний момент часу для користувача категорію. Обравши категорію, користувач побачить список з коротким описом всіх подій даної категорії. Також користувач може переглянути повний опис події, що його зацікавила. Під подіями в даному контексті розуміються – виставки, акції, розважальні заходи, магазини, басейни тощо, які користувач може відвідати разом з дітьми.
В повному описі надана інформація щодо події, вікової категорії дітей, вартості входу, а також адреса, телефони і веб-сторінка в Інтернеті, якщо така існує.
Якщо користувач в повному описі події натисне на: номер телефону, який підкреслений, то одразу буде запропоновано зателефонувати; веб-сторінку, то відбувається перехід на сайт організаторів події; адресу, то автоматично буде прокладений шлях від його місцезнаходження до події на вкладці “H?r ?r jag” (в перекладі зі швецької – “Моє місцезнаходження”).
В повному описі більшості подій є картинки, а в деяких навіть відео. Тобто в додатку інтерактивне надання інформації.
Якщо користувачу не хочеться або він не має часу переглядати великий каталог подій, то він може перейти на вкладку “Skaka loss!” (в перекладі зі швецької – “Потрусіть його”) і струсити iPhone. На екрані буде відображена випадкова подія з повним описом. Дана функція реалізована за допомогою акселерометра.
На вкладці “Info” в розділі “Barn i stan nyhetsbrev” користувач має можливість підписатись на новини від компанії “Barn i stan”.
Якщо користувач додає події до фаворитів, то всі події відображаються в окремій категорії “Mina favoriter” (в перекладі зі швецької – “Мої фаворити”). Якщо подія більше не цікавить користувача, то він може видалити її з переліку фаворитів.
Дані, що відображаються в додатку завантажуються з серверу у вигляді JSON файлу та аналізуються за допомогою парсеру і зберігаються локально. Якщо дані на сервері змінились, то в додатку вони також поновлюються.
На даний момент “ Barn i stan ” – готовий програмний продукт, який можна безкоштовно завантажити в iTunes . Сьогодні цим додатком користується майже 10 тисяч користувачів.
В майбутньому планується в повному опису події додати кнопку з логотипом соціальної мережі Facebook для того, щоб користувач міг поділитись вподобаною подією зі своїми друзями.
Список використаних джерел:
1. Далримпл М арк , Кнастер Скотт. Objective-C 2.0 і програмування для Maк : п ерекл. з англ. / Марк Далримпл , Скотт Кнастер . – М.: ИД « Вильямс » , 2010 . – 320 с.
2. Здзиарски Джонатан. iPhone SDK. Разработка приложений : п ер. с англ. / Джонатан Здзиарски . – СПб . : БХВ-Петербург, 2010 . – 512 с.
3. О фіційний сайт розробників для мобільних пристроїв фірми Apple [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www . developer.apple.com/